MSC LODĚ NA NEZIDERSKÉM JEZEŘE U VÍDNĚ

LODĚ MSC DOPLULY AŽ DO VÍDNĚ

I nám se zdála tato informace neuvěřitelná.Nic méně doslova jsme zírali ,když při prvním dějství operety Noc v Benátkách vplula lod MSC přímo na jeviště největšího operního jeviště pod oblohou v národním parku Neziderského jezera.Mörbisch Lake Festival již od roku 1957 představuje celou škálu operet a muzikálů na unikátním jevišti přímo u Neziderského jezera.V souladu s nádhernou přírodní scenérii je národní park Neziderského jezera je největší operním  jevištěm  pod širým nebem na světě.  Mörbisch Festival  zavede návštěvníky do kouzelného světa operetních a muzikálových melodií.Noc v Benátkách.Hravost děje a barevnou atmosféru karnevalových Benátek, ve kterých se příběh plný milostných zápletek odehrává nadchne snad každého.

Děj se odehrává během jedné noci, v níž dojde k řadě milostných nedorozumění a záměn, to vše v exotickém prostředí vyšší společnosti, která se baví na karnevalu, plném masek, veselí a neočekávaných situací, do nichž se dostává mladá zamilovaná dvojice. Autor ale rozvernému příběhu přiřkl i šťastný konec. Premiéra se odehrála 3. října 1883 v Berlíně (Neues Friedrich Wilhelmstadisches Theater) a je jedinou Straussovou operetou, která měla premiéru mimo Vídeň. Autorem libreta je F. Zell a R. Genée, kteří se inspirovali příběhem J. Cormona. Současná verze operety se od té původní ovšem liší. Strauss po premiéře společně s libretisty do díla zasahoval a přepracovával je. Při vídeňské premiéře (9. října 1883, Theater an der Wien) slavil triumf. Tato opereta se stala jednou z nejúspěšnějších z jeho díla.

MSC je sponzorem právě této velmi významné kulturní akce a pokud zavítáte toto léto na festival,s lodí MSC se jistě setkáte-byt je to jen kulisa.Přesto ,že neumíte německy,vůbec to nevadí. Úžasná výprava,snad stovky komparsistů,tanečníků a herců,úžasné scény,technické zázemí a překvapení v závěru operety spojené s ohňostrojem.To opravdu čeká nejen na Vás,ale i na 6000 návštěvníků každého představení.To je totiž kapacita tohoto areálu a můžete si být jisti,že je zaplněna do posledního místa.

Děj Vás doslova vtáhne do Benátek na na plavby MSC tak úžasně,že poznáváte našeho kapitána lodi a dokážete si zcela jistě předststavit záplatku této operety na konkrétních plavbách s MSC Cruises,byt je děj o nějakých 100 let posun. Nic méně tyto životní situace se opakují a snad dědí z generace na generaci a tak tento příběh se může stát opravdovou realitou na které koli plavbě s MSC Cruices. 

P.Thomas Bohm-MSC Kreuzfahren-sponzor kulturní akce a náš hostitel

Chcete zavítat na tuto opetu,zde je odkaz:http://www.seefestspiele-moerbisch.at/programm/eine-nacht-in-venedig/infos-zum-stueck/

Přejeme Vám krásné léto z RIVIERA TOUR

 

 

BUĎTE S RIVIERA TOUR JAKO PRVNÍ NA NOVÉ MSC MERAVIGLIA*****+

Když stojíte v blízkosti světových zázraků jako je Koloseum, Eiffelova věž, nebo  mrakodrapů v Dubaji, vše, co můžete udělat, je lapat po dechu v úžasu. Je ohromující zamyslet se nad mistrovstvím a dovednostmi  lidí a jejich tvůrčí genialitu. Schopnost něco takového vymyslet, naprojektovat, vyrobit a zprovoznit.

Plavba na nové lodi MSC MERAVIGLIA*****+ s dopravou a delegátem CK RIVIERA TOUR: http://www.rivieratour.cz/okruzni-plavba/panenska-plavba-na-msc-meraviglia/444

MSC MERAVIGLIA******  je loď, která Vás oslní. MSC Meraviglia nebude produkovat žádný kapalný odpad a bude schopna neutralizovat kouř a emise CO2. Energetická účinnost bude zaručena novou konstrukcí trupu lodi a pohonného systému. V roce 2017, během své první sezóny, MSC Meraviglia zavítá do západního Středomoří a jeho domovským  přístavem  se stane  Janov s možností nastoupit v Barceloně nebo v Marseille. CK RIVIERA TOUR jako první Vás zve na tento neskutečný zážitek. Udělejte si tu radost a dopřejte si opravdovou plavbu snů.

V květnu 2014 MSC Cruises podepsala kontrakt na konstrukci dvou nových výletních lodí. Tyto lodě se přiřadí k flotile dvanácti stávajících. Nový prototyp ponese jméno „Seaside“, půjde o největší výletní lodě vybudované firmou Fincantieri (společnost sídlící v Terstu). Bude se jednat o zcela novou generaci lodí, postavenou s využitím nejmodernějších technologií. „Od prvního okamžiku zahájení rozhovorů s firmou Fincatieri jsme měli v úmyslu navrhnout a vybudovat dvě kompletně nová plavidla, revoluční ve své struktuře, taková, která se ještě neobjevila na současném trhu, “pronesl výkonný ředitel MSC Cruises. Pro společnost je to velká výzva. „Bude se jednat o opravdovou revoluci na celosvětovém trhu,“dodal. Předpokládaná cena se vyšplhá na 700 milionů za každ ou loď. Dokončení prvního plavidla je plánováno v květnu 2017,  druhého pak v květnu 2018. S délkou 323 metrů, šířkou 41 metrů a výškou 70 metrů budou schopny pojmout na 5300 pasažérů a 1413 členů posádky. Inovativní design a nové technologie umožní lodím zakotvení ve všech přístavech světa.

Úspěch MCS Cruises je nedílnou součástí životní kariéry spojené se jménem Aponte. Tento muž, narozený v Sorrentu v Itálii, začal svou kariéru jako kapitán rodinné plavební společnosti, která provozovala své služby ve Středomoří. V roce 1970 založil společnost MSC (Mediterranean Shipping Company). Pod jeho vedením je MSC Cruises v současnosti druhou největší přepravní společností na světě, zaměstnávající více než 40 000 lidí. Vlastní 441 nákladních lodí, operuje ve 306-ti  světových přístavech na pěti kontinentech. I přes tento obrovský nárůst se jedná o rodinný podnik s hluboce zakořeněnou historií. Společnost MSC se v současné době zaměřuje především na oblasti Středozemí, Jižní Afriky a Brazílie. Během roku plují výletní lodě do Severní Evropy, Atlantického oceánu, Karibiku, Francouzských Antil, Jižní Ameriky, Jižní a Západní Afriky a Rudého moře. Moderní flotila výletních lodí zahrnuje 12 plavidel různých kategorií. Třída Fantasia – MSC Preziosa (2013), MSC Divina (2012), MSC Splendida (2009) a MSC Fantasia (2008). Jedná se o nejmodernější  lodě s váhou 140 000 tun, délkou 333 m a šířkou 38 metrů. MSC Splendida a MSC Fantasia pojmou 4363 pasažérů, MSC Divina a MSC Preziosa 4345 osob. Třídu Musica tvoří MSC Magnifica (2010), MSC Poesia (2008), MSC Orchestra (2007) a MSC Musica (2006) vážící 90 000 tun, přepravující na 3 000 pasažérů. Třída Lirica zahrnuje MSC Sinfonia (2005), MSC Armonia (2004), MSC Opera (2004) a MSC Lirica (2003) s váhou 60 000 tun s kapacitou 2 000 hostů. Filosofií MSC Cruises je zvýšení zodpovědnosti vůči lidskému potenciálu a životnímu prostředí v oblastech jejího působení. Předsevzetím společnosti je také ochrana mořských ekosystémů, tak jako bezpečnost a zdraví pasažérů a zaměstnanců, za což byla také několikrát oceněna. Celková kvalita jak v oblasti služeb, tak i stravování na lodích i v přístavech je podložena certifikáty: ISO 14001 za management v oblasti životního prostředí, ISO 22 000 za catering a OHSAS  18001 za zdraví a bezpečnost na lodích. Za kvalitu a bezpečnost jídla ve všech aspektech ručí certifikát ISO 9001. K ochraně moří společnost přispívá dobrovolným snížením emisí v přístavech na úroveň daleko nižší, než jsou zákony stanovená minima. K ještě většímu prohloubení sociální zodpovědnosti společnost MSC Cruises napomáhá svým partnerstvím s UNICEF (2009). V současnosti se jedná o výpomoc ve výši přes  2 miliony euro.  Filosofie společnosti „Středozemní způsob života“ poskytuje unikátní zkušenost pro pasažéry po celém světě. Hodnoty jako „autenticita, lidskost a vřelost“ jsou alfou a omegou plaveb, což pramení jak z pohostinnosti mnohojazyčného personálu, tak z jedinečné kuchyně a způsobů přípravy pokrmů. Dobré jídlo jako filosofie života je o kvalitě a různorodosti, objevování a sdílení. Péče o tělo tvoří pak jeho nedílnou součást – což zaručuje MSC Aurea Spa, wellness a fitness centrum.

 

 

MSC MERAVIGLIA******

 

Největší soukromě vlastněná plavební společnost na světě představuje svoji novou výletní megaloď a rozšíření své flotily výletních lodí MSC o novou loď MSC MERAVIGLIA******. Očekává se, že všechny práce budou dokončeny v květnu 2017 kde loď bude slavnostně pokřtěna a vyrazí na otevřené moře. Plavební společnost MSC Cruises plánuje v letech 2016-2021 spustit na moře 7 nových lodí s celkovou investicí přes   5.400.000.000 dolarů, což je neuvěřitelných 124 200 000 000 Kč. Meraviglia je první loď nové generace lodí MSC třídy Vista, z nichž každá bude mít kapacitu cestujících  přes  4500 klientů. V tomto ohledu bude třída Vista v pořadí devátá na světě a na druhém místě Royal Caribbean Oasis třídy, pokud jde o kapacity pro přepravu cestujících to bude největší loď postavena v Evropě pro Evropskou plavební společnost. Meraviglia – jméno znamená „div- údiv, žasnoucí, udivená…“ Identická sesterská loď MSC Meraviglia se staví na zakázku a její křest se plánuje na rok 2019.

 

Loď bude mít několik druhů kajut a překvapí Vás novými druhy kajut zejména pro rodiny s dětmi. Taktéž oproti předchozím zažitým pravidlům již budou použity náramkové technologie pro platby, lázeňské procedury a speciální restaurace. Tento systém dokonce rodičům umožní lokalizovat své děti.

 

Meraviglia bude mít velký venkovní aquapark připojen k dvoupodlažnímu krytému zábavnímu parku, dále pak dvoupodlažní  salonek a zábavní prostor  a dvě palubní promenády stylizovány jako středomořské vesnice. Tato oblast, jejíž součástí budou obchody, bary a speciální restaurace bude speciálně konstrukčně a architektonicky řešena LED technologií, která bude sloužit jako „digitální nebe“ .Celý strop uvnitř promenády bude pokryt obrovským 480 m² LED obrazovky: digitální obloha, schopna improvizovat výhledy, události, svítání, západ slunce a hvězdnou oblohu v noci. Loď bude také mít MSC Yacht Club – A „loď na lodi“ s duplexními apartmány, vlastní soláriem, společenskou místností a restaurací.

 

Kromě nejnovějších technologií  bude projekt lodí Vista navržen pro neutralizaci emisí oxidu uhličitého. MSC Meraviglia nebude produkovat žádný kapalný odpad a bude schopena neutralizovat kouř a emise CO2. Energetická účinnost bude zaručena kontury trupu a pohonného systému.

MSC Meraviglia je sofistikovanou kombinací state-of-the-art-technologií, je to láska k moři, design, pohodlí a praktičnosti. Je to výletní loď, která oslní všechny její cestovatele. MSC Meraviglia bude moci zakotvit v každém výletním přístavu na celém světě a rozšiřuje svůj výběr tras a míst, což je obrovský bonus pro každého cestovatele.

Hrubá tonáž:           167.000 t

Počet cestujících:   4500

 

Počet kabin:            2250

 

Délka:                       315 m

 

Šířka:                         43m  

 

Ponor:                       8,5m

 

Maximální rychlost:  22,7 uzlů

 

Rychlost provozní:    19,3 uzly

 

Strojovna:  4 dvanáctiválcové motory

 

 

 

 Na lodi mimo jiné naleznete:

 

• Salonky a bary:

 

• Vybavení: bezplatná 24-hodinová pokojová služba,

 

   Garantované program  pro děti, internet, WiFi připojení, prádelna, Lázeňské Suites.

 

• Casino, Promenade Deck, MSC Yacht Club, lázně, fitness, jacuzzi, bazény, 4D kino, simulátor F1 auto, Water Park.

 

 

VNITŘNÍ KAJUTY:

 

• Všechna lůžka mohou být jak jednoduché nebo dvojité (na vyžádání).

 

• prostorná šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Wifi připojení k dispozici.

 

• mini bar a trezor. Klimatizace. Max  rozměr kajuty  16 m²

 

* Tato řada zahrnuje jak standardní kabiny a kabiny pro hosty se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, které jsou větší. Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 

 

KAJUTY S VÝHLEDEM NA MOŘE

 

• Všechna lůžka mohou být jak jednoduché nebo dvojité (na vyžádání).

 

• prostorná šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem. Interaktivní TV. Telefon. Wifi připojení k dispozici (za poplatek).

 

• mini bar a trezor. Klimatizace. Max  rozměr kajuty  15-18 m²

 

* Tato řada zahrnuje jak standardní kabiny a kabiny pro hosty se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, které jsou větší. Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 

 

 


BALKONOVÉ KAJUTY

 

• Všechna lůžka mohou být jak jednoduché nebo dvojité (na vyžádání)

 

• prostorná šatní skříň. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. Interaktivní TV. Telefon. Wifi připojení k dispozici (za poplatek).

 

• mini bar a trezor. Klimatizace. Max  rozměr kajuty . 19 m²

 

* Tato řada zahrnuje jak standardní kabiny a kabiny pro hosty se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, které jsou větší. Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 


SUITE -BALKON

 

• Dvojité lože, které je možno převést na dvě samostatné postele (na požádání),

 

• Klimatizace, velká šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem, interaktivní TV, telefon, Wi-Fi připojení k dispozici (za poplatek), minibarem a trezorem.

 

• Velký úhlový  balkon s vlastní vířivou vanou. Max  rozměr kajuty cca 28-38 m²

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní

 

 

 

 

 

 

 

DUPLEX SUITE

 

• Two-deck-high salónek. Na hlavní úrovni, otevřený obývací pokoj / jídelna s pohovkou, která se dá změnit na manželskou postel. Na druhé úrovni, ložnice s manželskou postelí, které mohou být změněny na dvě samostatné lůžka (na vyžádání).

 

• Klimatizace, 2 šatny, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), interaktivní TV, 2 telefony, WiFi připojení k dispozici (za poplatek), mini bar, trezor.

 

• Dostatečná balkon s vířivou vanou. Max  rozměr kajuty  cca 52 m²

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní

 

 

 

 

RODINNÉ KAJUTY • Rodinné kajuty  obsahují  dvě spojené  kabiny, se 2 koupelnami a 1 balkonem.

 

• Mohou pohodlně ubytovat až 6 osob.

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od zobrazené (do te stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 


SUPER FAMILY

 

• Super rodinné kajuty zahrnují  dvě spojené kajuty, 2 koupelny (jedna s vanou) a 2 balkony.

 

• Mohou pohodlně ubytovat až 6 osob.

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 


SUPER FAMILY PLUS

 

• Super Family Plus kajuty zahrnují  tři spojené  kajuty, s 3 koupelnami a 2 balkony.

 

• Mohou pohodlně ubytovat až 10 lidí.

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 

 

MSC YACHT CLUB -VNITŘNÍ

 

• Všechna lůžka mohou být jak jednoduché nebo dvojité (na vyžádání). Prostorný šatník. Koupelna se sprchovým koutem.

 

• Interaktivní TV. Telefon. Wifi připojení k dispozici (za poplatek).

 

• Mini bar, zadejte kávovar espresso a trezor. Klimatizace. Max  rozměr kajuty  16 m²

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní.

 

 

 

 

 

 


MSC YACHT CLUB DELUXE SUITE

 

• Všechna lůžka mohou být jak jednoduché nebo dvojité (na vyžádání). Prostorný šatník. Koupelna s velkým sprchovým koutem.

 

• Interaktivní TV. Telefon. Wifi připojení k dispozici (za poplatek).

 

• Mini bar, zadejte kávovar Nespresso a trezor. Klimatizace. Max  rozměr kajuty  28m2  s balkonem.

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní

 

 

 

 

 

 

 

MSC CLUB ROYAL SUITE

 

• Manželská postel, prostorná šatní skříň. Koupelna s vanou a sprchovým koutem.

 

• Interaktivní TV, telefonem a trezorem. Wifi připojení k dispozici (za poplatek). Setup Bar, lednička a typ kávovar espresso.

 

• Klimatizace. Max  rozměr kajuty  cca 65 m², s balkonem o 40 m² s jídelním stolem a vlastní vířivou vanou.

 

Velikost, uspořádání a nábytek se může lišit od obrázku (v rámci stejné kabině kategorie). Obrázek je pouze reprezentativní