JAK TO VLASTNĚ ZAČALO A PROČ PRÁVĚ S RIVIERA TOUR

Počátky CK RIVIERA TOUR začínají malou cestovní agenturou, která postupně získávala zkušenosti nejen s prodejem jiných cestovních kanceláří, ale především přímým kontaktem s klientem. Každá cestovní kancelář má svá pravidla a podmínky, a i zde bylo pro nás obrovské ponaučení, co kdo dělá dobře a naopak, co klientům schází a co by rozhodně přivítali jako dobrou službu. Tyto bohaté zkušenosti jsme pak využili právě při vzniku a reorganizaci CK RIVIERA TOUR. Samotný nápad s prodejem plaveb, v tu dobu pro naše klienty až téměř exotickou dovolenou, vzešel z rodinného prostředí. Služby, zážitky, gastronomie na plavbách bylo to, co na českém trhu doposud chybělo. Naše první správné rozhodnutí bylo, že nechceme jen prodávat plavby, ale dát k tomu přidanou hodnotu služeb. Druhý velmi závažný směr byl, že jsme měli zájem tyto služby zabezpečovat pouze pro jednu plavební společnost. Našim výběrem se tak stala plavební společnost MSC CRUISES a dnes již víme, že to bylo opravdu rozhodnutí správné.

    Naskytne se tedy otázka, v čem je vlastně RIVIERA TOUR jiná? Proč právě cestovat s RIVIERA TOUR?

 *jsme jedinou cestovní kanceláří v ČR, která se specializuje výhradně na služby a servis jedné plavební společnosti MSC Cruises. Tato velmi úzká specializace poskytuje našim klientům perfektní servis služeb plavební společnosti MSC Cruises. Vše potřebné vyřídíte přímo u nás od palubních lístků, přes velmi pečlivě zpracované pokyny k odjezdu, včetně podrobně zpracovaných destinací až třeba po jídelní lístek v českém jazyce nebo třeba vyřešení reklamace poškozeného zavazadla. Všechny lodě osobně známe, a tak vám můžeme poradit s výběrem kategorie lodi, výběrem kajuty, možnosti stravování, využití různých slev, paketů a podobně.

*jsme autorizovaným a největším prodejcem plaveb MSC Cruises pro Českou republiku a Slovensko. Naše ceny plaveb s vlastní dopravou jsou přímé ceny plavební společnosti MSC Cruises, bez jakékoliv obchodní přirážky. Náš profit je vyplácen přímo plavební společností MSC Cruises.

*jsme jediná CK v České republice, která v oboru prodeje plaveb s dopravou a delegátem zajištuje dopravu z celé ČR vlastními autobusy. Řidiči našich autobusů jsou našimi zaměstnanci.

*jsme rodinná cestovní kancelář. Náš zájem o každého klienta je opravdu upřímný.  Snažíme se pro každého klienta vytvořit ty nejlepší podmínky v rámci možností pro jeho dovolenou. Delegáti na plavbách jsou kmenoví zaměstnanci RIVIERA TOUR, a to včetně majitele CK. Na pozice delegátů nenajímáme v žádném případě brigádníky nebo studenty.

*jsme jediná cestovní kancelář v České republice a na Slovensku, která má vlastní internetové stránky www.rivieratour.cz propojeny přímo s databází plavební společnosti MSC Cruises. Na našich stránkách naleznete nejen přímé ceny plavební společnosti převedené na české koruny, ale můžete si i ověřit aktuální ceny a dostupné volné kapacity plavební společnosti. Během on-line objednávky si můžete objednat slevové balíčky a pakety, parkování v přístavu nebo třeba zdravotní pojištění. Rezervace on-line systémem je rychlá, pohodlná a jednoduchá. Během dvou minut tak můžete nakoupit plavbu s přímou rezervací objednávky u plavební společnosti MSC.Cruises.

*jako jediná cestovní kancelář v tomto oboru garantujeme, že se všechny vypsané plavby s dopravou a delegátem uskuteční. Náš marketing prodeje je nastaven tak, že není z naší strany nutné podmiňovat realizaci zájezdu počtem klientů. Proto u nás není stanoven minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu