SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2014 A NÁSLEDNĚ S NÁMI MŮŽETE ODCESTOVAT S CK RIVIERA TOUR !

                                     MISS A MISTR CHARME 2014 !

 Finále 7. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše proběhne pod záštitou primátora statutárního města Brna pana Romana Onderky,  ale také  za účasti  dalších významných a známých osobností dne  9.10.2014 v Brně Jundrově – AS CLUBU ( ulice Veslařská 67 )  v 18.00 hodin !

Více informací najdete na www.charmemodels.cz .

Těšit se můžete na originalitu soutěže,  krásu, šarm  a  exkluzivní kolekci návrhářských  modelů  MM, kterou navrhla do soutěže MISS A MISTR CHARME ředitelka soutěže ( ale zároveň i  ředitelka Agentury Charme  ) Mgr. Jana Couralová ( MISS MIRABELLE  - Francie ), dále pak obohatí program profesionální kaskadérská skupina Agilitas  a vystoupení  mnoha známých osobností např. paní  Daniely Magálové,  Jakuba Uličníka, Ilony Brymové,  atp. Celým  večerem nás bude provázet  Daniel Nekonečný !

Vítězka s vítězem (  MISS A MISTR CHARME 2014 ) se mohou těšit ( MIMO JINÉ DARY  ) na  neopakovatelné zážitky, atraktivní spolupráci s modelovou a uměleckou agenturou CHARME                ( www.charmemodels.cz ),  na školu modelingu,  která proběhne i  na lodi MSC  v březnu 2015,  velmi atraktivní výhru od CK RIVIERA TOUR – plavbu luxusní lodi  MSC  a to za účasti televizní kamery,  ale především společně s showmanem Danielem Nekonečným, TV, …Na lodi proběhne casting do 8. ročníku soutěže MISS A MISTR CHARME a vítěz s vítězkou budou předvádět v krásné módní show přímo na lodi MSC !

 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT I VY 9.10. DO AS CLUBU NA SAMOTNÉ FINÁLE ORIGINÁLNÍ SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2014  A NÁSLEDNĚ   S NÁMI MŮŽETE ODCESTOVAT S CK RIVIERA TOUR ! 

Originálně pojatá soutěž MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních a charmeantních J ( šarmantních ) osobností !