MSC MERAVIGLIA VYPLOUVÁ NA VODU

V Saint-Nazaire je vše připraveno na proceduru vyplutí („float-out“) nejnovější lodi MSC Meraviglia. Uskuteční se necelý rok po zahájení její stavby loni v prosinci.

 

Celá operace bude zahájena dnes v 18:00, kdy voda z ústí řeky Loiry začne zaplňovat „suchý dok B“ (Forme B) loděnic STX-France ve francouzském Saint-Nazaire, kde byla v průběhu minulých měsíců loď zčásti postavena.

V sobotu v 3:45 bude následovat finální oznámení kapitána lodi, kterým se s velkou pravděpodobností stane veterán Guiliano Bossi. Ten spolu s Williamem Lebaronem povede vůbec první plavbu MSC Meraviglia ven z doku.

Ve 4:50 dosáhne voda v doku úrovně hladiny okolní řeky a velká vodotěsná vrata se začnou otevírat. Z místa své stavby loď začne vyplouvat kolem 5:45 a konečně kolem 10:00 zakotví ve vedlejším doku C (Bassin C), který bude až do konce stavby zaplněn vodou.  Tam budou pokračovat práce na vnitřním vybavení lodi.

Celý postup se skládá z 80 různých operací a byl velmi pečlivě naplánován a naprogramován. Loď stále postrádá jakýkoliv pohon, který proto nahradí 9 podpůrných lodí a 6 remorkérů, jež budou doprovázet loď při manévru.

Jak takové něco takového vypadá se můžete podívat na videu z vyplutí lodě MSC Divina: https://www.youtube.com/watch?v=NdArTzD9Vp4

 

 

Zdroj: MSC

 

6 DŮVODŮ, PROČ PŘÍŠTÍ ROK VYRAZIT NA MSC MERAVIGLIA

MSC Cruises odhalilo další detaily o první z lodí nové generace chytrých lodí, která bude za necelých 12 měsíců spuštěna ve francouzském Le Havre. Na co se tedy můžeme na MSC Meraviglia připravit?

 CIRQUE DE SOLEIL

Je tomu už půl roku od doby, kdy MSC Cruises uzavřelo exkluzivní partnerství s cirkusem Cirque de Soleil (česky „Sluneční cirkus“). Díky této spolupráci bude na lodích třídy Meraviglia vybudován speciální Carousel Lounge, ve kterém bude dvakrát denně 6 dní v týdnu probíhat strhující show, jediná svého druhu na moři. Lounge bude mít kapacitu 450 míst.

 OBOHACENÁ NABÍDKA PRO RODINY A ZÁBAVA PRO VŠECHNY GENERACE

Rodina byla historicky vždy centrem služeb MSC. Na nové lodi byl proto vybudován Super Amusement Park, ve kterém najdete všechny služby pro všechny – děti i dospělé – na jednom místě. Tento prostor bude vytvořen s maximální pozorností na bezpečnost dětí a navíc dá prostor rodinám se seznámit mezi sebou navzájem. DOREMI Tech Lab s vychytávkami vytvořenými experty z LEGO a Chicco si zase určitě oblíbí všichni malí milovníci techniky.Kromě toho mohou rodiny využít Aqua Park se čtyřmi akčními vodními skluzavkami a brouzdalištěm.  Chvíle vzrušení plné adrenalinu zažijete na Himalájském mostě, kde se připojeni na laně můžete projít 60 metrů nad mořem.

KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ, KTERÉ SPLNÍ VŠECHNA VAŠE OČEKÁVÁNÍ

Inovativní ubytování na MSC Meraviglia ukazuje cestu, kterou se MSC Cruises bude vydávat při stavbě svých lodí – centrem všeho jsou hosté, a to hlavně rodiny. Na výběr bude z 10 různých typů kajut, takže si každý přijde na to své.

Yacht Club 

Nejluxusnější kajuty na lodi bude jako vždy nabízet exkluzivní Yacht Club – 3 patra se 78 pokoji, 15 vnitřními kajutami a dvěma obrovskými apartmány. Tyto dva vyhledávané bytové apartmány budou tvořeny velkou obývací místností a dvěma balkóny – jedním se širokým jídelním stolem a druhým se soukromou vířivkou.

 

Spojovatelné kajuty

Trend multi-generační dovolené se na lodích stále rozvíjí. Na MSC Meraviglia bude možno zkombinovat více než tři různé kajuty, které takto pojmou více než 10 hostů.

OBROVSKÝ VÝBĚR JÍDLA A POCHUTIN

Dvanáct různých restaurací a bufetů servírujících vždy čerstvé a bohaté jídlo Hlavní bufet bude otevřen 20 hodin denně a budou zde podávány různé středomořské speciality a mezinárodní kuchyně – včetně koutků etnické a „wellness kuchyně“, o které jsme psali v minulém článku.

STŘEDOMOŘSKÁ PROMENÁDA

Impozantní, 96 metrů dlouhá Středomořská promenáda s osmdesáti metrovou LED nebeskou obrazovkou, vytvářející velkolepou atmosféru po celých 24 hodin denně. Se strhujícími vizuálními efekty a celkovou harmonií se Promenáda stane společenským centrem lodi a výchozím bodem široké škály volnočasových aktivit. Kromě jiného se zde hosté budou moci jenom tak potulovat, sedět a užívat si zdejší atmosféru, nakupovat, nebo si pochutnat na zmrzlině nebo mnoha cenami ověnčené čokoládě od francouzské čokoládovny Jean Philippe Maury.

Před každou večeří se na Promenádě odehraje oslňující průvod herců, zpěváků a tanečníků, doplnění speciální vizuální „mini-show“ na LED obloze.

ELEGANTNÍ BAZÉNY A NOČNÍ ZÁBAVA

MSC Meraviglia nabídne svým hostům výběr ze tří nádherných bazénů:

Hlavní bazén na palubě 15 je inspirován břehy Miami South Beach, je 25 metrů dlouhý a bude nejbohatším vodním prostorem na moři. S příchodem noci se bazén změní na úžasnou vizuální podívanou, vytvořenou speciálním osvětlením.

Aft Pool na palubě 16 nabízí okázalé výhledy přímo z lodi. V noci se tento prostor změní na taneční prostor, kde si hosté budou moci zatančit přímo pod hvězdným nebem.

One Deck Pool na palubě 19 se stane místem odpočinku a ztišení. Je totiž určen výhradně pro hosty MSC Yacht Club.

Pokud máte zájem o virtuální prohlídku lodi MSC MERAVIGLIA*****+,otevřete odkaz

https://www.youtube.com/watch?v=dkTuh4MncQA

TEREZKA KOSTKOVÁ NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

 • Terezka Kostková- vynikající herečka a moderátorka letos vyráží na úplně jinou dovolenou a tentokrát na plavbu lodí MSC ORCHESTRA s CK RIVIERA TOUR. Jaké má pocity před plavbou a co jí na plavbách láká, přinášíme v krátkém rozhovoru.  
 • Riviera tour: Dobrý den Terezko, rozhodla jste se, že Vaše další dovolená bude plavba na moři. Co Vás k tomuto rozhodnutí vedlo?
 • Terezka Kostková: Láska k moři je u nás dědičná a stabilní, ale touha po vnímání ho z lodi vznikla z popudu mého devítiletého synka Toníka, který má intenzivní období pirátů z Karibiku, ale současně ho fascinuje Titanic…já mám zase ráda proměnlivost cesty…tato volba je tedy výsledek společných tužeb a úvah.  
 •  Riviera tour: Plavba na moři-pro nás suchozemce je to přece jen trošku jiná dovolená. Nemáte obavy z mořské nemoci, velkých vln a podobně?
 •  Terezka Kostková: Dokud mi nebyla položena tato otázka, tak jsem neměla. Už jsem plula na různých lodích několikrát a zatím čím větší loď, tím menší problémy. Tak věřím pevně, že nebudu přesvědčena o opaku.  
 •  Riviera tour: Co od plavby na moři očekáváte?
 • Terezka Kostková: Neočekávám naprosto nic…těším se na neznámo, porovnání různých destinací, ochutnávaní, poznávání, odpočinek, vůně, čas…a po předchozí otázce „očekávám“ tedy, že mi nebude špatně. 
 •   Riviera tour: Odkud jste získala informace o plavbách?
 • Terezka Kostková: Zcela synchronně ze dvou stran. Z internetu, kam jsem zadala svůj pátrací dotaz po plavbách na velkých lodích a současně mě stejným směrem jako internet nasměrovala má kolegyně a kamarádka Nela Boudova. Ta navíc posloužila osobními nadšenými referencemi, tak bylo jasno.  
 •  Riviera tour: Plavby na moři dnes nabízí spousta společností, pro kterou jste se rozhodla Vy a co Vás k tomuto rozhodnutí vedlo?
 • Terezka Kostková: Kromě již zmíněných referencí, následovalo natolik korektní, přátelské a milé jednání, že sympatie už jen rostly. Rodinný a osobní přístup, patrná láska k plavbám i plavícím se, je přesně to, na co slyším. 
 •   Riviera tour: V katalogu CK RIVIERA TOUR je prezentována plavba do Ruska právě s Vámi. Co Vás vedlo k rozhodnutí jet právě na tuto plavbu?
 • Terezka Kostková: Má chuť objevovat nová místa, má letitá touha navštívit sever a především Petrohrad.  
 •  Riviera tour: Plavba na lodích MSC. MSC CRUISES je italská společnost. Nemáte obavu z jejich jižanského temperamentu?
 • Terezka Kostková: S geny mé španělské babičky rozhodně nemám. Jedu v podstatě „domů“.  
 • Riviera tour: Teď k Vaší profesi. Co právě děláte, kam byste nás chtěla pozvat? Kde Vás můžeme vidět?
 • Terezka Kostková: V srpnu do kina na nového Zdeňka Trošku a jeho rodinnou komedii plnou klasických pohádkových triků Strašidla, od září opět na divadelní prkna divadel Broadwayi, Palace Viola a Rytířská a od října i k sobotní televizní a krásně tanečním večerům.  
 • Riviera tour: Moc Vám děkujeme. Přejeme Vám at se vše vydaří dle Vašich snů a přání. Můžeme prozradit, že navštívíte úžasné destinace na lodi MSC ORCHESTRA **** jako jsou Bari, Olympia, Athény, Korfu, Kotor a úžasné Santoriny. Přejeme opravdu úplně jinou dovolenou a budeme se moc těšit na Vaše pocity a dojmy z této plavby.

MSC CRUISES PŘIPRAVUJE NOVOU EXKLUZIVNÍ DESTINACI V EMIRÁTECH

Je tomu mu už téměř rok od doby, kdy MSC Cruises představilo svůj plán na vybudování vlastního ostrova na bahamském útesu. Gianni Onorato, výkonný ředitel MSC, se tehdy zavázal, že i v následujících letech bude docházet k „dalšímu obohacování našich itinerářů a zpřístupňování unikátních zážitků, které hostům MSC umožní poznávat nové kultury a jejich krásy“.

NOVÝ OSTROV MSC V PERSKÉM ZÁLIVU

Svůj slib plavební společnost i nadále plní. Společně s Abu Dhabi Ports Authority, řídícím orgánem přístavů Abu Dhabi, už dva roky pracuje na vylepšování ostrova Sir Bani Yas Island. Na jednom z menších ostrůvků na jeho pobřeží vybuduje MSC tropický ráj se stovkami palem, stinnými chatkami a více než 2000 opalovacími lehátky přístupnými pouze pro hosty MSC. Ostrov také nabídne téměř 36 000 m2 pláží s jemným zlatým pískem a s hlavním ostrovem bude propojen dlouhou dřevěnou lávkou.Pro hosty MSC Yacht Club bude připraveno speciální místo s tzv. „finger food“, tedy jídlem, které se jí rukama, jako například kuřecí křidýlka a jednohubky. MSC Aurea Spa zase nabídne masáže v chatkách na pobřeží se strhujícím výhledem na moře. Sportovci se mohou těšit na spoustu aktivit, jako například na plážový volejbal, tenis, fotbal, nebo vodní sporty jako šnorchlování, pádlování nebo kayaking. V beduínském stanu si budete moci prohlédnout místní umění a řemesla. A samozřejmostí bude i bar s živou hudbou.Pro milovníky adrenalinu budou připraveny výlety v autech 4×4 nebo dynamické výlety na motorkách po přírodou vytvořených tratích kolem hlavního ostrova.

TROPICKÁ OÁZA UPROSTŘED PŘÍRODNÍ REZERVACE

Ostrov je také jednou z největších přírodních rezervací v regionu. Arabian Wildlife Park na hlavním ostrově je dnes domovem více než 13 000 původních a ohrožených zvířat, stejně jako milionů stromů a rostlin. Z plážového komplexu MSC budou mít návštěvníci přímý přístup do přírodní rezervace společně s mnoha speciálními exkurzemi, například výlet na koních, safari, nebo plavba ma tradičních plavidlech Dhau. Na výletech můžete spatřit žirafy, hyeny, nebo jaguáry v jejich přirozeném prostředí. Milovníci historie si také přijdou na své. Na ostrově se nachází zbytky starého křesťanského kláštera ze 6. století. 

MSC FANTASIA V PERSKÉM ZÁLIVU

První lodí kotvící u ostrova bude MSC Fantasia, jedna z největších a nejluxusnějších lodí MSC. Loď byla postavena v roce 2008 a stane se tak nejmladší, ale zároveň největší lodí v Zálivu.

Na první plavbu k ostrovu vyplouváme:  http://www.rivieratour.cz/okruzni-plavba/804-arabske-emiraty/9vu

 

 

MSC WELLNESS EXPERIENCE – BUDOUCNOST CESTOVÁNÍ?

Představte si dovolenou, na které, kromě poznání mnoha nádherných míst, uděláte i něco pro své tělo. Zdá se vám to nemožné?

Od dubna 2017 se nemožné stane možným. MSC Cruises totiž jako první plavební společnost na světě nabízí možnost wellness plaveb, které budou dostupné na všech jejich lodích. Na lodi vám na míru sestaví kompletní cvičební plán, který spolu s mnoha místy k cvičení na palubě zajistí vám i vašemu tělu možnost užít si zdravou dovolenou.

 

Program wellness plaveb byl spuštěn navázáním úzké spolupráce s firmou Technogym, světovou špičkou ve výrobě posilovacích strojů a zdravém životním stylu. Kromě posilovacích strojů dodá firma i svoji mnoha cenami ozdobenou aplikaci mywellness, která podpoří osobní trénink hostů na lodi. Aby jejich trénink nebyl přerušen, budou ji moci používat i po návratu z plavby.

 

Pro zákazníky budou připraveny i speciální výlety v přístavech. Mezi ty bude patřit například jogging v antické Olympii, jízda na kole v Kodani, lezení na horu Floiena v Norsku, zábavný triatlon na Cozumelu zahrnující plavbu na kajaku, běh a potápění, nebo trénink přímo na pláži v Rio de Janeiro.

Na plavbách bude také kladen velký důraz na stravování. Spolupráci s nutričními experty z Technogym přinese širokou nabídku chutné a zároveň vyrovnané kuchyně pro sportovce. V bufetech pro ně bude otevřena nová část s velkým výběrem snídaní, obědů i večeří připravených s důrazem na zdravý životní styl.

Nové kajuty pro sportovce budou vybaveny minibarem se sportovními nápoji a bezplatným internetem pro využívání aplikace mywellness. Na začátku plavby obdržíte zdarma uvítací balíček od Technogym se sportovním oblečením a ručníky. Svůj cvičební plán můžete konzultovat osobně s svým trenérem.

 

MSC Wellness Experience  -ÚPLNĚ JINÁ DOVOLENÁ…

 

 

 

 

 

 

MSC CRUISES POTVRDILO V PŘEDSTIHU STAVBU DVOU DALŠÍCH LODÍ NOVÉ GENERACE

MSC CRUISES POTVRDILO V PŘEDSTIHU STAVBU DVOU DALŠÍCH LODÍ NOVÉ GENERACE

Dvě nové lodě třídy „Meraviglia-Plus“ se budou moci pochlubit zvýšenou nosnosti i zvětšením celkové velikosti lodí.

Ženeva, Švýcarsko, 1.února 2016 – Dnes při slavnostním vkládání mincí do kýlu právě budované lodě MSC Meraviglia potvrdila společnost MSC Cruises dohodu o stavbě dvou nových lodí v docích STX-France. MSC Cruises je nyní největší světovou soukromou plavební společností a drží prvenství na trzích v Evropě, Jižní Americe a Jižní Africe. Dvě nové lodě budou zahrnuty do nové „nadtřídy“ lodí Meraviglia Plus a budou se moci pochlubit kupříkladu zvětšením tonáže i celkové velikosti na 2444 kajut a zvýšením maximální LSA (počet pasažérů a posádky) na 8000 pasažérů.

Dvě nové lodě budou dodány v říjnu 2019 a září 2020, čímž předejmou o dva roky dodání dalších čtyř lodí třídy Meraviglia.

Další novinkou je také umístění dvou muzeí klasického i současného umění na palubách lodí Meraviglia Plus, které se tak stanou prvními a jedinými muzei umění na světových mořích.

 

Slavnostní ceremoniál se konal v loděnicích STX-France za přítomnosti francouzského ministra hospodářství Emmanuela Macrona a Edouarda Philippeho, starosty Le Havre a člena francouzského parlamentu. Staletá tradice vkládání mincí tak představovala příležitost ukázat pokrok v pracích na MSC Meraviglia médiím i široké veřejnosti. Loď by měla být spuštěna v červnu 2017.

Pierfrancesco Vago, předseda představenstva MSC Cruises, k tomu řekl: „Naše dlouholetá spolupráce s STX-France a pokračující růst naší společnosti mi umožňuje už dnes s velkým předstihem potvrdit existenci dohody o stavbě dalších dvou lodí. Dvě nová plavidla třídy Meraviglia-Plus budou ještě větší a delší, stejně jako bohatší na funkčnost a vybavení, čímž potvrdí pozici MSC Cruises jako nejvýraznějšího inovátora pokud jde o design lodí a zážitky, které pro naše hosty vytváříme.”

Laurent Castaing, prezident společnosti STX-France: “Tato zakázka dál rozvíjí jedinečné a pozoruhodné partnerství, které jsme za ty roky, kdy stavíme tyto lodě, s MSC vybudovali. Důkazem kvality našich vztahů s takto náročným klientem je, že nám stále důvěřuje a že se díky zkušenostem z těchto projektů naučily naše týmy spolupracovat tak, aby daly flotile lodí MSC Cruises mimořádnou úroveň modernosti, výkonnosti a bezpečnosti. Jsem velmi pyšný, že můžeme přispívat k růstu a úspěchu našeho zákazníka, jehož plány z něj činí jednoho z největších majitelů lodí na světě.”

MSC Cruises dnes také oznámilo, že MSC Meraviglia bude pokřtěna ve francouzském přístavu Le Havre.

Pan Vago dodává: “To, že už pojedenácté stojíme zde v loděnicích STX-France na slavnosti vložení mincí je odrazem toho, jak silné jsou naše pouta s Francií, kde byly postaveny všechny lodě naší současné flotily. Z MSC Cruises to dělá největšího zahraničního soukromého investora ve Francii a jednoho z nějvětších investorů vůbec – už jsme zde investovali 8 miliard (216 mld. Kč; pozn. překl.).

Proto je mi potěšením oznámit, že MSC Meraviglia nebude pokřtěna nikde jinde než ve Francii, a to 1.června 2017 v krásném přístavu Le Havre, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Poté stráví svou první plavební sezónu ve Středomoří a jejím domovským přístavem bude taktéž francouzská Marseille.”

Ministr Macron k tomu prohlásil: ”Stejně jako zbytek lodí MSC Cruises bude i MSC Meraviglia pokřtěna ve Francii jako důkaz pevných vztahů mezi skupinou MSC a Francií.

Zakázka na dodávku dvou nových lodí třídy Meraviglia (dodaných v roce 2019 a 2020), kterou dnes slavíme, je dalším důkazem věrnosti MSC loděnicím STX-France a uznáním odbornosti a vynikající úrovně zaměstnanců a subdodavatelů STX-France.”

Meraviglia-Plus je novou generací lodí pro všechny roční období. Jejich předností bude špičkový design, nevšední funkce a samozřejmě středomořská atmosféra, která je pro MSC srdeční záležitostí. To vše bude přivedeno k životu s mistrovstvím v každém detailu. S délkou 331 metrů a 200 přidanými kajutami budou mít obě nové lodě kapacitu téměř 6300 hostů. Budou moci kotvit v kterémkoliv přístavu na světě, což z nich učiní ideální volbu při plánovaní dovolené.

Unikátní budou i veřejná prostranství plná módních butiků, restaurací a tichých zákoutí vhodných pro nakupování, stravování a odpočinek, stejně jako pro společenský život. Interiér promenády bude tvořit i impozantní, 111 metrů dlouhá nebeská LED obrazovka, jejíž světlo a okolní výhledy zde vytvoří jedinečnou atmosféru.

Další klíčovou odlišností zážitků s MSC Cruises se stává jejich závazek zpřístupnit svým hostům tu nejbohatší možnou škálu zábavy. Nedávno oznámené partnerství s Cirque de Soleil umožní hostům MSC sledovat jejich exkluzivní představení přímo ve společně navržené a za tím účelem postavené jídelně. Kulturní zážitek bude představovat i první muzeum klasického a současného umění svého druhu na moři. Umožní hostům objevovat světovou kulturu nejen prostřednictvím destinací z bohatých programů, ale i přímo na palubě skrze díla mistrů z celého světa ve spolupráci s předními světovými centry kultury, muzei klasického i moderního umění, a také s veřejnými i soukromými institucemi.

Dále se lodě třídy Meraviglia a Meraviglia-Plus budou snažit vytvořit nový standart v oblasti inteligentních lodí díky ohlášenému partnerství s firmou Samsung. Ta jim dodá technologii nové generace se vším všudy, od zobrazovacích displejů, přes mobilní lékařské vybavení, až po výrobky určené pro rozšíření zážitků hostů.

Dvě nové lodě budou stát 1,6 miliard € (43 mld. Kč), a tak se investice MSC Cruises do nových lodí navýší na 3 miliardy € (81 mld. Kč při současném kurzu – 1€=27Kč; pozn. překl.) 

Zhodnocení roku 2015

Na tiskové konferenci následující po slavnosti, Gianni Onorato, výkonný ředitel MSC Cruises, řekl: “V roce 2015 vykázala společnost MSC Cruises oproti minulým rokům bezprecedentní růst – meziroční nárůst prodejů o 10 procent při odbavení 1,7 miliónů hostů cestujících na jedné z našich hypermoderních lodí. Na klíčových trzích – v Itálii, Německu, Španělsku a Francii – byl navíc nárůst rychlejší než u zbytku trhu, což mělo za následek zvýšení našeho celkového podílu na tomto trhu.”

V průběhu minulého fiskálního roku společnost dále upevnila své vedoucí postavení v Jižní Americe a Jižní Africe. Dále pokračuje rozšiřování globální působnosti mimo centrum ve Středomoří a Severní Evropě. MSC se stalo první plavební společností, která učinila z Kuby svůj domovský přístav. Bylo rovněž oznámeno umístění první lodě do Číny, a to od května 2016. Lodě MSC Musica a MSC Fantasia posílí naši nabídku plaveb z Dubaje, Abu Dhabi a Ománu. V Karibiku operuje z Miami celoročně MSC Divina a od prosince 2017 i MSC Seaside, z Havany pak od prosince 2016 MSC Opera a MSC Armonia.

“V roce 2016 očekáváme 6 procentní meziroční nárůst” uzavírá ředitel Gianni Onorato.

 

 

 

NAPIŠTE NÁM, KDE JSME! SOUTĚŽTE S RIVIERA TOUR A VYHRAJTE POUKAZ NA PLAVBU VE VÝŠI 3000,-Kč

Po dobu následujících SEDMI DNŮ  budeme na naši facebookovou  stránku přidávat fotografie z právě probíhající plavby. První komentář – KDE PŘESNĚ SE NACHÁZÍME ( potřebujeme znát Město a místo) – vyhrává poukaz na 3000,- na plavbu s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR.

Soutěžit můžete kolikrát chcete, vyhrát ale pouze jednou. Podmínkou soutěže je mít označenou stránku Riviera Tour jako TO SE MI LÍBÍ, SDÍLET soutěžní fotku a mít ji taktéž označenou jako TO SE MI LÍBÍ. Pak už stačí jen mít první komentář a poukaz na plavbu je váš!

NAPIŠTE NÁM KDE JSME?    Odpovědi na :  https://www.facebook.com/RivieraTourCZ

PRVNÍ FOTOGRAFIE  Z NAVŠTÍVENÉ DESTINACE

1.Výherce poukazu 3000,-Kč na plavbu s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR vyhrává: OLINA HOLUBOVÁ- H TOUR ROUDNICE NAD LABEM

Správná odpověd: Dubai Chamber of Commerce and Industry (DCCI) – Dubai Creek

2.Výherce poukazu 3000,-Kč na plavbu s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR vyhrává:Míla-Láďa a Verča Urbanovi,Svatijánská 1025,Bakov nad Jirezou 294 00 a taktéž  Martina Fleková,Prušánecká 9,Brno-Vinohrady 628 00

Správná odpověd: ABU DHABI-Mešita šejka Zayeda

3.Výherce poukazu 3000,-Kč na plavbu s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR vyhrává:Lukáš Stárek,Naklež 9,Brno-Líšeň,628 00

Správná odpověd: Malta-Valletta,Siege Memorial Bell

 4.Výherce poukazu 3000,-Kč na plavbu s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR vyhrává:Stárková Kateřina

Správná odpověd: Mešita šejka Zayeda,Fujairah

A kdo bude výhercem pátého poukazu?

 

 

 

 

 

RIVIERA TOUR-ocenění nejlepších prodejců plaveb MSC CRUISES pro Rakousko,Českou republiku a Slovensko

Dnes večer převzala majitelka CK RIVIERA TOUR Hanka Čížová na společensky velmi významném setkání nejlepších prodejců MSC CRUISES prestižní ocenění

Majitelka CK RIVIERA TOUR převzala ocenění

BEST ON-LINE AGENT  AWARDS – PRO RAKOUSKO,SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU

MSC AWARDS- BARCELONA 10.11.2015

Podrobné informace naleznete na tomto blogu později.

Absolutním vítězem skupiny THE BEST  ON-LINE AGENT  AWARDS – PRO RAKOUSKO,SLOVENSKO A ČESKOU REPUBLIKU se stala firma Joe 24

NOVÉ REKLAMNÍ KLIPY RIVIERA TOUR

 

 

REKLAMNÍ KLIP RIVIERA TOUR-Zažij úplně jinou dovolenou

REKLAMNÍ KLIP RIVIERA TOUR -Představte si…

REKLAMNÍ KLIP RIVIERA TOUR-UŽIJTE SI TEN LUXUS

Vážení přátelé plaveb,

RIVIERA TOUR Vám představuje nové reklamní klipy ,které budete moci shlédnout   v TV ,na internetu a při různých reklamních příležitostech. Věříme,že se tak stane známější nejen značka MSC CRUISES,ale i CK RIVIERA TOUR.

Kamera,střih,režie: Petr Marhoul                                                                           Zvuková spolupráce a komentář: Zbyněk Meruňka                                               Produkce: Riviera tour s.r.o.

 

MSC LODĚ NA NEZIDERSKÉM JEZEŘE U VÍDNĚ

LODĚ MSC DOPLULY AŽ DO VÍDNĚ

I nám se zdála tato informace neuvěřitelná.Nic méně doslova jsme zírali ,když při prvním dějství operety Noc v Benátkách vplula lod MSC přímo na jeviště největšího operního jeviště pod oblohou v národním parku Neziderského jezera.Mörbisch Lake Festival již od roku 1957 představuje celou škálu operet a muzikálů na unikátním jevišti přímo u Neziderského jezera.V souladu s nádhernou přírodní scenérii je národní park Neziderského jezera je největší operním  jevištěm  pod širým nebem na světě.  Mörbisch Festival  zavede návštěvníky do kouzelného světa operetních a muzikálových melodií.Noc v Benátkách.Hravost děje a barevnou atmosféru karnevalových Benátek, ve kterých se příběh plný milostných zápletek odehrává nadchne snad každého.

Děj se odehrává během jedné noci, v níž dojde k řadě milostných nedorozumění a záměn, to vše v exotickém prostředí vyšší společnosti, která se baví na karnevalu, plném masek, veselí a neočekávaných situací, do nichž se dostává mladá zamilovaná dvojice. Autor ale rozvernému příběhu přiřkl i šťastný konec. Premiéra se odehrála 3. října 1883 v Berlíně (Neues Friedrich Wilhelmstadisches Theater) a je jedinou Straussovou operetou, která měla premiéru mimo Vídeň. Autorem libreta je F. Zell a R. Genée, kteří se inspirovali příběhem J. Cormona. Současná verze operety se od té původní ovšem liší. Strauss po premiéře společně s libretisty do díla zasahoval a přepracovával je. Při vídeňské premiéře (9. října 1883, Theater an der Wien) slavil triumf. Tato opereta se stala jednou z nejúspěšnějších z jeho díla.

MSC je sponzorem právě této velmi významné kulturní akce a pokud zavítáte toto léto na festival,s lodí MSC se jistě setkáte-byt je to jen kulisa.Přesto ,že neumíte německy,vůbec to nevadí. Úžasná výprava,snad stovky komparsistů,tanečníků a herců,úžasné scény,technické zázemí a překvapení v závěru operety spojené s ohňostrojem.To opravdu čeká nejen na Vás,ale i na 6000 návštěvníků každého představení.To je totiž kapacita tohoto areálu a můžete si být jisti,že je zaplněna do posledního místa.

Děj Vás doslova vtáhne do Benátek na na plavby MSC tak úžasně,že poznáváte našeho kapitána lodi a dokážete si zcela jistě předststavit záplatku této operety na konkrétních plavbách s MSC Cruises,byt je děj o nějakých 100 let posun. Nic méně tyto životní situace se opakují a snad dědí z generace na generaci a tak tento příběh se může stát opravdovou realitou na které koli plavbě s MSC Cruices. 

P.Thomas Bohm-MSC Kreuzfahren-sponzor kulturní akce a náš hostitel

Chcete zavítat na tuto opetu,zde je odkaz:http://www.seefestspiele-moerbisch.at/programm/eine-nacht-in-venedig/infos-zum-stueck/

Přejeme Vám krásné léto z RIVIERA TOUR